close
تبلیغات در اینترنت
مصاحبه با آخوندِ باحال!

اين پنجره صرفا براي تامين منابع مالي وبلاگ ايجاد شده است !

با کليک روي دکمه × آنرا ببنديد

به وبلاگ من خوش آمديد

X بستن تبلیغات
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

khandevane-22

مصاحبه با آخوندِ باحال!

..

اگر مطلبی از سایت شما کپی شده است حتما اطلاع دهید

به سرعت پیگیری میشود

از این لینک : ارتباط با مدیر

مصاحبه با آخوندِ باحال!
مصاحبه با آخوندِ باحال!مصاحبه با آخوندِ باحال!

ویژه نامه نوروزی روزنامه قانون - علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد. جذابیت سخنرانی اش شادبودن و شوخی های به روزش بود. چند سال بعد از آن کلیپ و کلیپ های دیگرش، با او صحبت کردم. با روی باز از گفت و گو استقبال می کند و قرار ملاقات را برای قبل از یک جلسه سخنرانی در ساعت 6 صبح می گذارد!

مصاحبه با آخوندِ باحال!


 خوشبختانه شب قبل که برای هماهنگی دوباره تماس می گیرم قرارمان دیرتر و بعد از کلاس می شود. جلسه آموزشی خانوادگی برای کارمندان یک نهاد به همراه همسران شان است. زودتر می روم تا هم عکس بگیرم و هم جو کلاس را از نزدیک ببینم. روحانی مشغول صحبت است، در حالی که بچه های کوچک آزادانه وسط صندلی ها بازی می کنند و پدر و مادرها به شوخی های وی می خندند. بعد از پایان کلاس، وقتی دستگاه ضبط صدا را روش می کنم، لحنش جدی می شود و آخر مصاحبه وقتی خاموش می کنم، دوباره همان «روحانی باحال» می شود. حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه، متولد 1347 بیرجند است و در مشهد رشد و تحصیل کرده است. حدود بیست سال است که به عنوان مربی و یکی از اعضای نخبگان تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی در داخل و خارج کشور مشغول آموزش است.

شما را با کلیپ های سخنرانی های طنزتان می شناسیم. لطفا از سابقه خودتان درباره منبرهایی با زمینه شوخ طبعی بگویید.

من از کودکی طلبگی را دوست داشتم و یقین داشتم طلبه خواهم شد. از همان زمان پای منبرهای روحانیان می رفتم. بعد می آمدم و در کوچه یک پیت روغن نباتی می گذاشتم و برای بچه های محل سخنرانی می کردم. بعد از تحصیلات حوزوی که مربی و مبلغ مذهبی شدم، می دیدم در بعضی مجالس ارتباط برقرار نمی شود. ولی در بعضی سخنرانی های دیگر مثل مجالس آقای قرائی، ارتباط بین گوینده و شنونده برقرار می شود. 

همان جا کلیدش خورد تا وقتی خودم کلاس هایم را در تابستان در روستاهای لرستان با نام «هنر زندگی» برگزار کردم. در آن گرما خانم هایی از سطوح مختلف پای صحبت هایم می نشستند که برای روحیه دادن، جلوگیری از خستگی، برانگیختن اشتیاق و توجه و مرکز مخاطب و ارتباط برقرار کردن با صحبت هایم، همراه با رعایت ادب و مسائل شرعی مطالب را با طنز می گفتم. می دیدم که جو کلاس عوض شد. کم کم به صورت تجربی با درک درد مردم به این روش رسیدم. 

جرقه اصلی اش هم از فیلم «مارمولک» خورد! وقتی دیدم برداشت مردم از روحانیت آن است، تصمیم گرفتم که این چارچوب را بشکنم. انگشترم را از دست درآوردم، تسبیح را در جیبم گذاشتم و با جرات تمام و بدون ترس مقابل این نگاه سنتی و متحجرانه و جمود فکری ایستادم. خواستم تا حرمت و قداست روحانیت را حفظ کنم. دیگر از لفظ خواهر و برادر هم استفاده نکردم. از اول هدف این نبود که خودم را مطرح کنم، بلکه برای انتقال مطلب از این روش استفاده کردم و تاثیرش را هم دیدم که البته بعضی ها هم نمی پسندیدند.

آیا روحانیت با طنز و طنازی منافاتی دارد؟

به موقعیت بستگی دارد. هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد. گاهی جلسات در کلاس است، گاهی منبر است یا در مسجد پشت میز. گاهی برای جوانان یا جلسات مختلط است. به همه این ها بستگی دارد که دو قانون باید در صحبت ها رعایت شود؛ ادب و احترام و اینکه نباید همراه با تحقیر باشد. تحقیر باعث ایجاد عناد می شود.

نگاه روحانیت به شوخی و شوخ طبعی چیست؟ و آیا جامعه روحانیت در برابر طنز جبهه می گیرند و انتقاد می کنند یا از آن استقبال می کنند؟

روحانیت ضرورت ارتباط را فهمیده است. ولی ظرفیت ها مختلف است و بعضی ها به این باور نرسیده اند. هرچند بدنه حوزه علمیه و قشر جوانی که دوره آموزشی مربی گری دیده اند، این سبک را دارند. شاید بنده اولین نفری بودم که این گونه سخنرانی کردم و موج ایجاد شد و حتی گروهی الگوبرداری می کنند. شما وقتی می توانید طنز بگویید که درد را تشخیص داده باشید. رسالت طنز بیان درد است. اگر این گونه بشود ارتباط برقرار می شود و خریدار دارد.

آیا حدیثی درباره طنز و شوخ طبعی داریم؟

بله. امام صادق علیه السلام فرمودند: «بهشتی ها چهار نشانه دارند. روی باز، زبان نرم، دست بخشنده و دل مهربان». شاهد مثال طنز همین زبان لطیف است که انسان با آن می تواند مطلبش و عیب ها را مستقیم بگوید.

مصاحبه با آخوندِ باحال!


به نظر شما به عنوان یک کارشناس و کشی که با اقشار مختلف مخاطبان و مردم این مملکت رو به رو هستید، آیا خنداندن مردم ایران سخت تر است یا گریاندن شان؟

این ها را با هم مقایسه نکنیم. ساحت اشک چیز دیگری است. آقای مطهری فرمودند: انسان کامل انسانی است که قدرت درک درد را داشته باشد و اشکی که از درد باشد قیمتی است. اشکی که از خستگی، عقده، کمبود و از حسادت باشد فرق دارد با آن اشک بر امام حسین (ع)، روضه و مصایبی که بر جامعه انسانی رفته. مردم ایران رقیق القلبند. درباره جوانان خندانشان آسان تر است. متاسفانه در جهان سوم و ایران ضعف فرهنگی زیاد است. تمایل به فکر کردن ندارند. 

از شما سوال می کنم چرا در اروپا تئاتر هست ولی در ایران طرفدار ندارد؟ چون در تئاتر نیاز است فکر کنیم. یک صحنه تمامش دیالوگ هایی است که بار معنایی دارند، تئاتر خوب نه تئاترهای کاسبی. مانند تله تئاترهای تلویزیون که با کاغذ و قلم می نشینم و نگاه می کنم. یا سریال «خانه کوچک» همین طور. مثلا چند شب پیش در همین سریال خارجی از همدیگر تشکر می کردند. شوهر از زن تشکر کرد، در یک خانواده روستایی. خود آمریکا گفت اگر 10 دلار داری یک دلار را سرمایه گذاری کن و 9 دلار را تبلیغ کن. عجیب این فیلم پیام رسانی می کند. یا سریال «پزشک دهکده». در روستا یکی زنش را زده بود، یا خانمی می خواست خودکشی کند؛ یا برای کشیدن راه آهن، زمین خواری می خواست زمین های روستا را بخرد که همان خانم پزشک مبارزه کرد و بیدارسازی کرد.

یک رازی به شما می گویم که تمنا می کنم منعکس کنید. یک موسسه تحقیقاتی در آمریکا گفته «نمی خواهد شعارهای بزرگ را از ملت ها بگیرید. سطح فکر مردم را پایین بیاورید، خودشان دست از شعارهاشان برمی دارند.»

از اینجا شد که من پاشنه کفش را بالا کشیدم که این را رعایت کنم. اصل بنیان استفاده از طنز در کار من همین است. انگیزه رفتن من به سمت طنز این بود. حالا روحانیت آن قسمتی که من را قبول دارد دستشان را می بوسم، آن قسمتی هم که قبول ندارند بنشینند و فکر کنند.

شما الان به این نتیجه رسیده اید که طنز تاثیر بیشتری بر جذب مخاطب دارد. آیا مورد خاصی دیدی که برنامه هایتان تاثیری روی مخاطب گذاشته باشد؟

یک سال پیش با خانواده در خیابان بودم، آقایی از پشت صدایم زد: آقای ایزدخواه! برگشتم گفتم بله. دیدم جوانی خوش تیپ دست به گردنم شد و گفت «یادتان است آمدید زندان وکیل آباد مشهد، من بند یک بودم، با حرف های شما و آن شوخی هایتان عوض شدم.» ما در زندان خیلی آزادیم و بیشتر شوخی می کنیم چون در آن محیط غم زیاد است و زندانیان افسرده اند. مسئولان زندان هم می گویند زیاد شوخی کن و فضا را عوض کن. من هر شهری که بروم به زندان های آن شهر هم می روم.

تا اینجا درباره موافقان و طرفداران تان صحبت کردیم. حالا درباره نظر مخالفان شیوه تان و منتقدان تان بگویید.

تنها برخوردی که ازشان می بینم فقط بی محلی است و هیچ چیز دیگری نمی گویند. چون اگر کارم ایرادی داشته باشد انتقاد می کنند ولی چون خودشان نمی پسندند و دلیلی برای مخالفت ندارند چیزی نمی گویند. بارها در مجالس پیرمردی احساساتی شده و بلند شده برایم صلوات فرستاده یا پیرزنی گفته الهی دست به خاک می زنی طلا شود، خدا بچه هایت را نگه دارد. ولی هیچ مخالفی تاحالا چیزی نگفته است.

 من هیچ کمبود تعریفی ندارم ولی علت این که در این 9 سال به نسبت آن کلیپی که سال 85 ازم پخش شد، ریشم سفید شده فقط از دست دوستان عزیز و مسئولانی است که ازشان انتظار ندارم. می گویند «یعنی چی شیخ این طوری صحبت می کند؟!» پدرجان تو مگر نتیجه را نمی بینی؟ کسی بوده با طنز و خنده من گریه کرده، چون رویشان اثر گذاشته. خواهش می کنم مربیان و هرکسی که کار فرهنگی می کند، بی مطالعه نروند. اگر تکراری شویم فاتحه کارمان خوانده است.

شما در بیشتر سخنرانی هایتان بحث نشاط و شادابی را مطرح می کنید. آیا این جامعه را جامعه شادابی می بینید؟ چه راهکارهایی برای نشاط جامعه پیشنهاد می کنید؟

نه، جامعه شاداب نیست. متاسفانه آن چیزی که در تلویزیون است، با ثروت ها و خانه های آنچنانی، واقعیت زندگی مردم نیست. یک اضطراب و دغدغه و رقابت اقتصادی در مردم دیده می شود. مردم غم نان ندارند. چون بالاخره هر کس به اندازه همتش دستش به دهانش باید برسد. مگر آن که بی نظم و برنامه باشد ی اسراف کند. ولی این حرص عجیب باعث شده که روح معنوی در جامعه کم شود. دو نقطه ضعف در جان بچه مذهبی ها افتاده؛ تنبلی و توجیه. 

توجیه از ناشکری بر می خیزد. چون دنبال مقصری غیر از خود برای وضع موجود می گردند. برای همین نشاط نیست چون عذاب وجدان داریم. به گفته قرآن خود انسان بهتر از هر کسی خودش را می شناسد. ما چون از خودمان خاطرجمع نیستیم، اشتباهات و کمبودها و ظلم های خودمان را می دانیم، ولی همیشه در مشکلات انگشت تقصیر را به سمت دیگران دراز می کنیم غافل از این که به سمت خودمان بر می گردد. برای همین مردم همه توجیه می کنند.

دغدغه من همیشه بالا رفتن فرهنگ مردم است. خیلی مطالعه می کنم و با تمام قوا این را می خواهم. کنفسیوس می گوید: «اگر مردم قدرت کلمات را می دانستند، بشر هم شناخته می شد هم ساخته می شد» و طنز هنرش این است که فکر را به کار می اندازد و لودگی فکر را از کار می اندازد.

مصاحبه با آخوندِ باحال!


هزینه هر منبر و جلسه سخنرانی شما چقدر است؟

من هیچگاه برای منبرهایم نرخ تعیین نکرده ام و تاحالا به هیچ کس مبلغ نگفته ام. هر کس هم می پرسد می گویم هر چه دوست دارید بدهید. اگر مبلغ خوبی بود، دفعه بعد هم که دعوت کردند می روم، ولی اگر ناچیز بود، دفعه دیگر که خواستند جلسه بگذارم، محترمانه بهانه ای می آورم و نمی روم. گاهی حتی از بعضی جلسه ها چیزی نمی گیرم و یا اگر مبلغش زیاد بود به مستحق می دهم تا صداقت زیر سوال نرود.

آخرین جوکی که شنیده اید چه بوده؟

آخرین را یادم نمی آید ولی اولین را می گویم! به دیوانه ای گفتند روی دیوار راه می روی نیفتی، گفت خوب شد یادم انداختید! گفتند نیا جلو می افتی، آن قدر رفت عقب که از آن طرف افتاد! این را در جلسات با موضوع افراط و تفریط تعریف می کنم.

برای حسن ختام اگر خاطره شیرینی از منبرهای تان دارید بفرمایید.

یک شب خیلی خسته بعد از چند برنامه سنگین به خانه آمدم. دراز کشیده بودم، دختر کوچکم گفت «بابا برام قصه بگو» خسته بودم و خوابم می آمد و فکرم یاری نمی کرد، گفتم کتاب داستانت را بیاور از روی کتاب بخوانم کتاب دختر کبریت فروش را آورد. همانطور در خستگی خواندم «باران می آمد و کسی کبریت های دخترک را نمی خرید. پول هایش را گم کرده بود و از اربابش می ترسید... خب حالا بدانید زندگی یعنی احساس مسئولیت و هیچ کس غیر از خدا حلال مشکلات نیست و همواره از طرف خدا تحت حمایت است و...» 

حرف های کلاسم با داستان کتاب قاطی شد! دخترم ناگهان گفت «بابا شما که دارید قاطی پاتی می گین!» و کتاب را از دستم کشید، رفت پیش مادرش گفت «بابا برای مردم خوب صحبت می کنه، به ما که می رسه این طوری حرف می زنه»! (البته مودبانه گفتم، دخترم گفت چرت و پرت و شر و رو!)

 

برترینها

 

 

مصاحبه با آخوندِ باحال!

 

مصاحبه با آخوندِ باحال! - Bartarinha.IR | برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/312656/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال
۵ روز پیش - ویژه نامه نوروزی روزنامه قانون - علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آنروحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در ...

مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!+تصاویر - نیک صالحی

www.niksalehi.com/goonagoon/archives/249967.php
۴ روز پیش - مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!+تصاویر. حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه. چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه ...


مصاحبه با حجت الاسلام ایزدخواه آخوندِ باحال و ... - صدای میانه

vom.ir/sarasari/posts/57169
۱ روز پیش - صدای میانه؛ چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد.

گفتگو با آخوندِ باحال! - طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/culture-art/مصاحبه-آخوند-باحال-.html
۶ روز پیش - باحال، روحانی، آخوند تمرینات روئینگ مردان به بندر لنگه منتقل شد + مصاحبه چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - بیتوته

www.beytoote.com › اخبار › اخبار اجتماعی
چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد. جذابیت سخنرانی اش شادبودن و ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! | خط برتر

www.khatebartar.com/news/524576/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال
۶ روز پیش - مصاحبه با آخوندِ باحال! چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - بام جهان بین

www.bamjahanbin.ir/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال/
۶ روز پیش - بعد از پایان کلاس، وقتی دستگاه ضبط صدا را روش می کنم، لحنش جدی می شود و آخر مصاحبه وقتی خاموش می کنم، دوباره همان «روحانی باحال» می شود.

مصاحبه با آخوندِ باحال! - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/مشاهیر/اخبار-چهره-ها/547891-مصاحبه-آخوندِ-باحال
مصاحبه با آخوندِ باحال! - ویژه نامه نوروزی روزنامه قانون - علیرضا کاردار: چن-مصاحبه-آخوندِ-باحال.

مصاحبه با آخوندِ باحال! | نوین وب سایت - اولین

www.novinwebsite.ir › چهره هاي ايراني
۶ روز پیش - ویژه نامه نوروزی روزنامه قانون - علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آنروحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! | زیتون - خانه

zeeytoon.ir/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال/
۶ روز پیش - بعد از پایان کلاس، وقتی دستگاه ضبط صدا را روش می کنم، لحنش جدی می شود و آخر مصاحبه وقتی خاموش می کنم، دوباره همان «روحانی باحال» می شود.

مصاحبه با آخوندِ باحال! | نسل زندگی

nclz.ir › چهره ها
۶ روز پیش - مصاحبه با آخوندِ باحال! ویژه نامه نوروزی روزنامه قانون – علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - جویا

jooia.com/fa/مصاحبه-با-آخوند-باحال
۶ روز پیش - بعد از پایان کلاس، وقتی دستگاه ضبط صدا را روش می کنم، لحنش جدی می شود و آخر مصاحبه وقتی خاموش می کنم، دوباره همان «روحانی باحال» می شود.

مصاحبه با آخوندِ باحال! | سبک زندگی | سلامت | سرگرمی ...

www.patogh.info/faces/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال
۶ روز پیش - ویژه نامه نوروزی روزنامه قانون – علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آنروحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - فان گاه

fungah.ir/news/139637
۶ روز پیش - با روی باز از گفت و گو استقبال می کند و قرار ملاقات را برای قبل از یک جلسه سخنرانی در ساعت 6 صبح می گذارد! مصاحبه با آخوندِ باحال! خوشبختانه ...

مصاحبه با حجت الاسلام ایزدخواه آخوندِ باحال و ساختار ... - جوونی

javuni.ir/news/75950
۱ روز پیش - صدای میانه؛ چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می ...

اعتدال - مصاحبه با آخوندِ باحال!

enews.etedaal.ir/news/id/1926240
۶ روز پیش - با روی باز از گفت و گو استقبال می کند و قرار ملاقات را برای قبل از یک جلسه سخنرانی در ساعت 6 صبح می گذارد! مصاحبه با آخوندِ باحال! خوشبختانه ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - فان تون

funtoon.ir/news/110304
۶ روز پیش - مصاحبه با آخوندِ باحال! خوشبختانه شب قبل که برای هماهنگی دوباره تماس می گیرم قرارمان دیرتر و بعد از کلاس می شود. جلسه آموزشی خانوادگی برای ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! | اولین ها

news.avalinha.com/post/506682.html
چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد.

مصاحبه با آخوندِ باحال! | عصر جم

www.asrjam.com/news/4429/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال/
۶ روز پیش - بعد از پایان کلاس، وقتی دستگاه ضبط صدا را روش می کنم، لحنش جدی می شود و آخر مصاحبه وقتی خاموش می کنم، دوباره همان «روحانی باحال» می شود.

مصاحبه با آخوندِ باحال! - ماندگار بیوتی

www.mandegarbeauty.ir/articles/view/27751/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال
۶ روز پیش - با روی باز از گفت و گو استقبال می کند و قرار ملاقات را برای قبل از یک جلسه سخنرانی در ساعت 6 صبح می گذارد! مصاحبه با آخوندِ باحال! خوشبختانه ...

پایگاه خبری کیمیا نیوز - کیمیای جدید - مصاحبه با آخوندِ ...

www.kimiyanews.ir/اجتماعی/43887-مصاحبه-با-آخوندِ-باحال.html
۶ روز پیش - کیمیا نیوز - علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! بایگانی - بهترین ها

mededu13.ir/label/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال
۶ روز پیش - مصاحبه با آخوندِ باحال! مجموعه: اخبار اجتماعی. تاریخ انتشار : دوشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۵ ۱۶:۱۹. چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! | سبک زندگی | سلامت | سرگرمی ...

www.patogh.info/faces/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال-2
۶ روز پیش - ویژه نامه نوروزی روزنامه قانون – علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آنروحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و ...

مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!+تصاویر - فان گاه

fungah.ir/news/144018
۶ روز پیش - n چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد. n n.

مصاحبه با آخوندِ باحال! - f30t.ir

f30t.ir/news/129558
۶ روز پیش - مصاحبه با آخوندِ باحال! خوشبختانه شب قبل که برای هماهنگی دوباره تماس می گیرم قرارمان دیرتر و بعد از کلاس می شود. جلسه آموزشی خانوادگی برای ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! | خبروان

khabarone.ir/news/1197074
۶ روز پیش - چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد.

مصاحبه با آخوندِ باحال! (3 عکس) - سرزه

www.serze.com › ... › مصاحبه با آخوندِ باحال! (3 عکس)
۶ روز پیش - ویژه { مخصوص } نامه نوروزی روزنامه قانون ‾ علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - مجله سرگرمی خبری شادناک

shadnak.com/post/13344/مصاحبه-با-آخوند-باحال
۶ روز پیش - مصاحبه با آخوندِ باحال! چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ...

نسخه چاپی مصاحبه با آخوندِ باحال!

salam98.ir/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال/?print
چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی ... جدی می شود و آخرمصاحبه وقتی خاموش می کنم، دوباره همان «روحانی باحال» می شود.

مصاحبه با آخوندِ باحال! - کیهانه

www.keyhaneh.com › ستاره ها و چهره ها › چهره ها
۶ روز پیش - مصاحبه با آخوندِ باحال! چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - مجله تفریحی فان ـست

funist.ir/news/118529
با روی باز از گفت و گو استقبال می کند و قرار ملاقات را برای قبل از یک جلسه سخنرانی در ساعت 6 صبح می گذارد! مصاحبه با آخوندِ باحال! خوشبختانه شب قبل که برای ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - مجله خبری شوش مال

shooshmall.com/blog/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال/
۶ روز پیش - مصاحبه با آخوندِ باحال! چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - شمسه

salam98.ir/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال/
۶ روز پیش - چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد. جذابیت ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - برترین ها | خبر فارسی

khabarfarsi.com/n/16245706
۶ روز پیش - ویژه نامه نوروزی روزنامه قانون - علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آنروحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - بهترین ها

mededu13.ir/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال.html
۶ روز پیش - مصاحبه با آخوندِ باحال! مجموعه: اخبار اجتماعی. تاریخ انتشار : دوشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۵ ۱۶:۱۹. چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی ...

مصاحبه با آخوند باحال | خط برتر - خبر پو

khabarpu.com/n.php?u=مصاحبه-با-آخوند-باحال...
مصاحبه با آخوند باحال - خط برتر | خبرپو. ... هزار پناهجوی خردسال در آلمان ناپدید شده‌اند · درخواست پورحیدری و مظلومی از بازیکنان · شرایط جدید فروش و پیش‌فروش خودرو.

مصاحبه با آخوندِ باحال! - دانلود

irctr.ir/art/1460339402m2460
۶ روز پیش - ویژه نامه نوروزی روزنامه قانون - علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آنروحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در ...

دمادم | مصاحبه با آخوندِ باحال!

damadam.ir/برترین‌ها.../اخبار...هنری/.../مصاحبه-با-آخوندِ-باحال/.../2154...
۶ روز پیش - چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد. ویژه نامه ...

مصاحبه با آخوندِ باحال!

rizak.ir/news/11215
ویژه نامه نوروزی روزنامه قانون - علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانیبا لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - ماندگار بیوتی

mandegarbeauty.ir/articles/view/27751/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال
۶ روز پیش - با روی باز از گفت و گو استقبال می کند و قرار ملاقات را برای قبل از یک جلسه سخنرانی در ساعت 6 صبح می گذارد! مصاحبه با آخوندِ باحال! خوشبختانه ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - سایت تفریحی آکاپو

akapo.ir/news/news/social/22477-مصاحبه-با-آخوندِ-باحال.html
مصاحبه با آخوندِ باحال! چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد. چند سال ...

سرگرمستان | مصاحبه با آخوندِ باحال!

www.sargarmestan.com/news/social/interview-withcool-6525008
۶ روز پیش - چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد. جذابیت ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - راه فردا

www.rahefarda.com › گوناگون
چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد.

مصاحبه با آخوندِ باحال! - نازنین ها

nazaninha.ir/news/209768
ویژه نامه نوروزی روزنامه قانون - علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانیبا لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! | payamesaba

www.payamesaba.com/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال/
۶ روز پیش - چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد. جذابیت ...

نیوز استریت | مصاحبه با آخوندِ باحال!

www.newsstreet.ir/ArticleDetails/269199/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال-.html
۱ روز پیش - چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد.

مصاحبه با آخوندِ باحال! - خبر روز

khabareruz.ir/news/209768
ویژه نامه نوروزی روزنامه قانون - علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانیبا لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! | پرتال وب گردی

webgardii.ir/2016/04/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال/
۶ روز پیش - چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد. ویژه نامه ...

چهره ها:مصاحبه با آخوندِ باحال! | مجله اینترنتی کهلیک

kahlek.ir/index.php/news966255
۶ روز پیش - نامه روزنامه - کاردار: سال کلیپی به می که آن جوانی لهجه خراسانی های و عین ساختارشکنانه می جذابیت اش و های روزش چند بعد آن و های با صحبت با باز ...

مصاحبه با آخوند باحال | برترینها - خبر پو

khabarpu.com/n.php?u=مصاحبه-با-آخوند-باحال...
مصاحبه با آخوند باحال - برترینها | خبرپو. ... تیم ملی والیبال برای دیدار با فرانسه به پاریس می‌رود · 'هند و پاكستان' یكدیگر را متهم به نقض آتش بس در كشمیر كردند.

تصویر: 203789 - مصاحبه با آخوندِ باحال!

www.tasvirnama.ir/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال/1460370964_817442_536-j...
داستانک؛ برخورد امیرکبیر با شاعر چاپلوس ... ابعاد تصویر : 366 × 530[ 1460370964_817442_536.jpg 203789 ] برگشت به : مصاحبه با آخوندِ باحال! برای مشاهده ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! - مجله اینترنتی تصویرنما

www.tasvirnama.ir/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال/
ویژه نامه نوروزی روزنامه قانون – علیرضا کاردار: چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانیجوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ...

آرازپرس- مصاحبه با آخوندِ باحال!

www.arazpress.ir/View/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال!/376745
شما خبرهای روز دوشنبه 23 فروردین 1395 / 4 رجب 1437 / 11 آپریل 2016 را مشاهده میکنید. تماس با ما | تبلیغات | موضوعات خبری. صفحه نخست · مرندو حومه · آذربایجان.

مصاحبه با آخوندِ باحال! - تیم نیوز-جدیدترین اخبار ایران و جهان

timnews.in/news/88625
۶ روز پیش - با روی باز از گفت و گو استقبال می کند و قرار ملاقات را برای قبل از یک جلسه سخنرانی در ساعت 6 صبح می گذارد! مصاحبه با آخوندِ باحال! خوشبختانه ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! | بانک اخبار

banknews.info/attractive/7786505
مصاحبه با آخوندِ باحال!,چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی بابزرگترین پایگاه خبری تفریحی ایران و جهان.

مصاحبه با آخوندِ باحال! | ایراتو

irato.ir/fa/news/2570558/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال/
۶ روز پیش - چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد.

مصاحبه با آخوندِ باحال! - اتوبیوگرافی

safiauto.ca/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال2016-04-11/
۶ روز پیش - مصاحبه با آخوندِ باحال! چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ...

مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!+تصاویر - خبر روز

khabareruz.ir/news/213803
۶ روز پیش - حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه. چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی بالهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! | نیوزفان

news.honarfun.ir/item/254112_مصاحبه-با-آخوند-باحال
چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد.

مصاحبه با آخوندِ باحال! - اسکریپت

script.designr.ir/2016/04/11/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال/
۶ روز پیش - مصاحبه با آخوندِ باحال! چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ...

خبر خوان ساتور - مصاحبه با آخوندِ باحال!

www.satoor.ir/news/3115352-مصاحبه-با-آخوندِ-باحال.html
چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد...

مصاحبه با بچه ها

blueformen.brandsara.site/+مصاحبه+با+بچه+ها/
دانمارکی‌ها چطور با بچه‌ها درباره سکس حرف می‌زنند؟ IranWire | مصاحبه با پدر یک قربانی تجاوز به کودکان …مصاحبه با آخوندِ باحال! - Bartarinha.IR | برترین ها دختر ...

مصاحبه با آخوندِ باحال! | سامانه خبرخوان نیوز رسان

newsresan.ir/?p=372937
چند سال پیش کلیپی دست به دست می شد که در آن روحانی جوانی با لهجه غلیظ خراسانی حرف های بانمک و در عین حال ساختارشکنانه ای می زد.

مصاحبه با آخوندِ باحال! - سایت تفریحی خبری رز - خانه

rozkhabar.ir/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال.html
http://www.bartarinha.ir/fa/news/312656/مصاحبه-با-آخوندِ-باحال http://www.bartarinha.ir/fa/rss/allnews مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی

گفتگو با "آخوند باحال"؛ از استندآپ کمدی تا حرکات رزمی ...

https://www.youtube.com/watch?v=pRQi1zDGPlc
۹ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بارگذاری توسطmanototv
www.manoto1.com مسیح علینژاد، روزنامه نگار مستقل، گفتگویی را با حسین صفری انجام داده است. روحانیکه در ایران به کار "طنز شرعی" و ورزش های ...
 

روایت آخوند شجونی از فساد اخلاقی خودش و سایر آخوندها در ...

https://www.youtube.com/watch?v=ytm9HhKlPZs
۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بارگذاری توسطFreedom Messenger
این ویدئو، بخشی از مصاحبه‌ی شجونی با برنامه‌ی اینترنتی "دید در شب" با اجرای رضا رشیدپور است. ... گفتگو با "آخوند باحال"؛ از استندآپ کمدی تا حرکات رزمی ...
 

آخوند باحال سگ زهرا - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=0A5eNGl8a-0
۱۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بارگذاری توسطAkhond Super TV آخوند سوپر تی وی
آخوند باحال سگ زهرا. ... آخوند باحال سگ زهرا. Akhond Super TV آخوند سوپر تی وی ... گفتگو با "آخوند باحال"؛ از استندآپ کمدی تا حرکات رزمی!
 

مصاحبه - اتوبیوگرافی

safiauto.ca/category/مصاحبه/
مصاحبه با آخوندِ باحال! Posted by: On: آوریل ... مصاحبه با علی ضیا، مجری جنجالی 94مجری اجتماعی است اما مهمترین جنجال زندگی حرفه ای اش با یک رخداد ورزشی همراه شد.

حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه روحانی معروف با کلیپ های ...

www.persianv.com/maharatha/333535.php
۵ روز پیش - حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه ، گفت و گو با حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه ، مصاحبه با حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه ، آخوند باحال ، حجت الاسلام ...

کلیپ مصاحبه با بیت الله عباس پور قهرمان بدنسازی ایران و ...

topak.ir/.../کلیپ-مصاحبه-با-بیت-الله-عباس-پور-قهرمان-بدنسازی-ایران...
کلیپ مصاحبه با بیت الله عباس پور قهرمان بدنسازی ایران و جهان (دانلود) ... مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!+تصاویر · مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!

حجاب فوق دیدنی و جالب همسر یک آخوند در تلوزیون + عکس - نازوب

www.nazweb.ir/82865-this-dress-is-beautiful-and-amazing-wife-of-a-cle...
حجاب فوق دیدنی و جالب همسر یک آخوند در تلوزیون + عکس. زهرا، یکی از دختر خانواده در 12 سالگی عقد کرده و در 14 سالگی ازدواج کرده و 16 سالگی صاحب فرزند شده است.

آخوند های باحال - لینک گردی

nimbar.ir/news/آخوند-های-باحال
31/07/2014 · آخوند باحال وواقع بین cool and realistic Akhund. ... مصاحبه با آخوندِ باحال! - Bartarinha.IR | برترین ها. مصاحبه با آخوندِ باحالآخوند ... جوانی با لهجه غلیظ ...

رقص آخـونـد باحال با آهنگ خوشگلا باید برقصن اندی ...

https://www.youtube.com/watch?v=M1-nXwGaXCI
۶ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بارگذاری توسطIran Cast
رقص آخـونـد باحال با آهنگ خوشگلا باید برقصن اندی . Iran Cast .... گفتگو با "آخوند باحال"؛ از استندآپ کمدی تا حرکات رزمی! - Duration: 3:28.
 

کلیپ مصاحبه با دخترانی که عکس های آنها منتشر شد (دانلود ...

topak.ir/.../کلیپ-مصاحبه-با-دخترانی-که-عکس-های-آنها-منتشر-شد--دانلو...
خخخ (دانلود) کلیپ مصاحبه با مؤسس وان پلاس (دانلود) کلیپ عصبانیت رونالدو در مصاحبه دیروزش (دانلود) کلیپمصاحبه ی ... مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!

کلیپ تقلید صدای انواع اذان های مشهور توسط یک روحانی باحال ...

topak.ir/.../کلیپ-تقلید-صدای-انواع-اذان-های-مشهور-توسط-یک-روحانی-با...
کلیپ تقلید صدای انواع اذان های مشهور توسط یک روحانی باحال (دانلود) ... داستان تفاوت های زن و مرد و زندگی باتفاهم… ... مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!+تصاویر.

کلیپ بهترین و باحال ترین دابسمش های ایرانی :)) باحال ...

topak.ir/.../کلیپ-بهترین-و-باحال-ترین-دابسمش-های-ایرانی------باحال--...
کلیپ بهترین و باحال ترین دابسمش های ایرانی :)) باحال :)) (دانلود) ... مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!+تصاویر · مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!+تصاویر.

انتقاد فرشید نوابی درباره مصاحبه ی رشیدپور با الهام چرخنده ...

topak.ir/.../انتقاد-فرشید-نوابی-درباره-مصاحبه-ی-رشیدپور-با-الهام-چر...
انتقاد فرشید نوابی درباره مصاحبه ی رشیدپور با الهام چرخنده در “دید درشب”+تصاویر .... مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!+تصاویر · مصاحبه با آخوندِ باحال و ...

مصاحبه با علی ضیا، مجری جنجالی 94 - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/مشاهیر/اخبار-چهره.../542936-مصاحبه-مجری-جنجالی
مصاحبه با علی ضیا، مجری جنجالی 94 - ویژه نامه نوروز روزنامه گل - رضا خدادادی: مجری ... مصاحبه با آخوندِ باحال! .... چه ویژگی باعث شد که بگویی سلطان باحال است؟

مصاحبه با ژوله، مسعودی و افشاریان، ستاره‌های استند‌آپ کمدی (2)

www.javaneirani.com/.../اخبار.../449080-مصاحبه-ژوله-مسعودی-افشاریان...
۱۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مصاحبه با ژوله، مسعودی و افشاریان، ستاره‌های استند‌آپ کمدی (2) - مجله ... مصاحبه با آخوندِ باحال! .... كه بگویند فلان بازیگر چقدر باحال است، بلكه حالا دنبال این هستند كه یك استند آپ كمدی خوب را ببینند حالا هركس می‌خواهد آن را اجرا كند.

گفتگو با ساغر عزیزی، بازیگر نقش - فرح - - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/.../اخبار...ها/534722-گفتگو-ساغر-عزیزی-بازیگ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گفتگو با ساغر عزیزی، بازیگر نقش - فرح - - مجله دیده بان - علیرضا برنجی: ساغر ...مصاحبه با آخوندِ باحال! .... جالب ترین خاطره دوران کودکی ام.

گفتگو با - نسیم ادبی - ، بازیگر سریال شهرزاد و همسرش

www.javaneirani.com/.../اخبار.../544099-گفتگو-نسیم-ادبی-بازیگر-...
گفتگو با - نسیم ادبی - ، بازیگر سریال شهرزاد و همسرش - مجله زندگی ایده آل - الناز دیمان: نسیم ادبی، ... مصاحبه با آخوندِ باحال!

در مصاحبه با خبرنگاران - آگوئرو: امیدوارم بارسلونا امشب حذف ...

www.javaneirani.com/.../549200-مصاحبه-خبرنگاران-آگوئرو-امیدوارم-با...
۴ روز پیش - در مصاحبه با خبرنگاران - آگوئرو: امیدوارم بارسلونا امشب حذف شود - کد خبر: 1317220/29 زمان: 18:16 1395/01/25 پست ... مصاحبه با آخوندِ باحال!

آغاز پخش مستند - بی مرز با حجاب - از شبکه ۲ سیما - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/هنر/رادیو-و.../529808-آغاز-مستند-حجاب-شبکه-سی...
۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مصاحبه با آخوندِ باحال! .... مستند «بی مرز با حجاب» که با رویکردی فرهنگی و ساختاری مستند، به بررسی حجاب در خارج از مرزهای کشور می پردازد، از سه ...

گفت و گویی طنازانه با دکتر ظریف (2) - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/مشاهیر/اخبار.../549005-گویی-طنازانه-دکتر-ظری...
مصاحبه با آخوندِ باحال! .... خیلی جالب است، در سازمان ملل متحد شش زبان رسمی وجود دارد و همه می توانند بازبان های رسمی سخنرانی کنند، ولی وقتی مذاکره ... خنده دار می شود.

آرایش چشم تان را با این ترکیب رنگی ها زیباتر کنید!!

www.javaneirani.com/مد،زیبایی/.../547547-آرایش-ترکیب-رنگی-زیبا...
آرایش چشم تان را با این ترکیب رنگی ها زیباتر کنید! ... مصاحبه با آخوندِ باحال! ... سایه قهوه ای طلایی که با ریمل آبی رنگ ترکیب شود چشم های کهربایی را مانند ...

گفتگو با پدر مریم میرزاخانی - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/مشاهیر/اخبار...ها/352986-گفتگو-مریم-میرزاخانی
گفتگو با پدر مریم میرزاخانی - مجله همشهری دانستنیها - علی رنجبران، علی سیف ... مصاحبه با آخوندِ باحال! .... ذوق کشف و لذت فهمیدن چیزی جدید. احساس ایستادن بالای ...

گفتگو با بازیگری که دخترش - اوتیسم - دارد - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/.../اخبار.../356069-گفتگو-بازیگری-دخترش-اوت...
گفتگو با بازیگری که دخترش - اوتیسم - دارد - هفته نامه سلامت - محبوبه ریاستی، مریم محمدی: تقریب-گفتگو-بازیگری-دخترش-اوتیسم. ... مصاحبه با آخوندِ باحال!

گفتگو با محسن چاووشی؛ سلطان صدای 94 - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/.../اخبار.../543428-گفتگو-محسن-چاووشی-سلطان-...
گفتگو با محسن چاووشی؛ سلطان صدای 94 - ماهنامه تجربه - محسن بوالحسنی: ... مصاحبه با آخوندِ باحال! ....عکس هایی از من در محیط اینترنت وجود داشت اما اینترنت و .

مصاحبه صمیمانه با خانواده محمدعلی فردین (1) - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/.../اخبار.../481350-مصاحبه-صمیمانه-خانواده-محمدعل...
۱۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مصاحبه صمیمانه با خانواده محمدعلی فردین (1) - مجله زندگی ایده آل: همه آدم‌ها یك روز سرشان را ... مصاحبه با آخوندِ باحال!

گفتگو با شوخ ترین خواننده ایران - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/.../اخبار.../530061-گفتگو-سینا-حجازی-ترین-خوا...
۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گفتگو با سینا حجازی، شوخ ترین خواننده ایران - مجله خوشحالی - مهدی امیرپور، بهمن بابازاده: آهنگ ... مصاحبه با آخوندِ باحال!

پورعلی گنجی از هم بازی بودن با ژاوی می گوید - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/.../اخبار.../543546-پورعلی-گنجی-بازی-ژاوی-گوی...
پورعلی گنجی از هم بازی بودن با ژاوی می گوید - ویژه نامه نوروز روزنامه گل - مهدی ابراهیمی: با رفت-پورعلی-گنجی-بازی-ژاوی-گوید. ... مصاحبه با آخوندِ باحال!

آشنایی با کویر - ریگ جن - - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/سیاسی/اخبار-برگزیده/549608-آشنایی-کویر
آشنایی با کویر - ریگ جن - - سفر به دنیای گوناگون با «تابناک باتو»؛ ... مصاحبه با آخوندِ باحال! .... جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید.

مصاحبه با مبلغی که منبرهاش در اینترنت منتشر میشود - رسالات

resalaat.ir/NewsDetail.aspx?itemid=6029
۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - مصاحبه اختصاصی پایگاه فرهنگی‌تبلیغی رسالات: ... ایزدخواه در اینترنت شاید خیلی افراد رابا این پدیده آشنا نکند اما کافی است"آخوند با حال" را در ...

گفتگو با لیلا حاتمی و علی مصفا درباره سینما و زندگی (2)

www.javaneirani.com/.../اخبار.../541096-گفتگو-لیلا-حاتمی-مصفا-سی...
گفتگو با لیلا حاتمی و علی مصفا درباره سینما و زندگی (2) - سالنامه شرق - عسل عباسیان: زوج لیلا حاتمی و علی ... مصاحبه با آخوندِ باحال!

گفتگو با یک شاهد عینی حادثه منا / با مرگ 5 ثانیه فاصله داشتم

www.beytoote.com › اخبار › اخبار اجتماعی
اخباراخبار اجتماعیگفتگو با یک شاهد عینی حادثه منا / با مرگ 5 ثانیه فاصله داشتم. آخرین اخبار جامعه. . اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید ... مصاحبه با آخوندِ باحال!

گفتگو با سام قریبیان پسر فرامرز قریبیان!+تصاویر - ...

topak.ir/.../گفتگو-با-سام-قریبیان-پسر-فرامرز-قریبیان--تصاویر
مگر می‌شود تعارف نکنیم اما جالب اینجا است به موقع پنبه همدیگر را نیز می‌زنیم. سام قریبیان کارگردان ... مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!+تصاویر · مصاحبه با ...

مصاحبه امیر تتلو با خبر 20:30 !! عکس - فان گاه

fungah.ir/news/107852
در اقدامی عجیب, تلویزیون در بخش خبری 20:30 به مصاحبه با امیر تتلو پرداخت و درمورد موسیقی ارزشی با او صحبت کرد! ... مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!

تقویت دوستی با این رفتارها - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/سلامت/اخبار.../549133-تقویت-دوستی-رفتارها
در واقع با هم خندیدن بسیار موثرتر از تنهایی خندیدن است و نتایج تحقیقی جدید نشان داده است افرادی که گروهی می‌خندند از نظر روحی و جسمی ... مصاحبه با آخوندِ باحال!

کلیپ دابسمش ایرانی,,,(باحال) (دانلود) – تاپک

topak.ir/fun-clip/311219/کلیپ-دابسمش-ایرانی,,,-باحال---دانلود-
مجله اینترنتی تاپک -اين مطلب را به اشتراک بگذاريد: کلیپ جوک باحال دخترای ایرانی و پسرای ایرانی اخر خندهه (دانلود) کلیپ ... مصاحبه با آخوندِ باحال و ساختار شکن!

برچسب ها : مصاحبه با آخوندِ باحال! ,
بازدید : 139 تاریخ : 30 / 01 / 1395 زمان : 1:36 نویسنده : حسین نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 51
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 10
 • آی پی دیروز : 6
 • بازدید امروز : 24
 • باردید دیروز : 10
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 74
 • بازدید ماه : 195
 • بازدید سال : 2,660
 • بازدید کلی : 21,131